اخبار داخلی ایران یاسا

پیام نوروزی مهندس ارسلان امتعلی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایران یاسا-نوروز1401

 رویش جوانه ها وفرارسیدن سال نو و آغاز بهار، جلوه ای زیبا از دگرگونی طبیعت است که عظمت آفرینش هستی را یادآور می شود.
شروع دوباره و رنگ حیات مجدد در طبیعت، امید به آغازی دوباره بوده و بشر را به برداشتن قدم های استوار تر برای ساختن آینده بهتر نوید می دهد.
سال 1400 را به لطف تلاش های همکارانم، با تمامی دشواری ها، شرایط سخت کرونا و تداوم تحریم های ظالمانه آمریکا و کشور های غربی که عرصه را بر اقتصاد کشور و همچنین صنعت تایر تنگ کرده بود با تکیه بر رهنمود های مقام معظم رهبری پیروزمندانه و با دستاوردهای متعدد پشت سر گذاشتیم. تلاش شبانه روزی پرسنل ایران یاسا با تکیه بر دانش فنی داخلی سبب شد تا با وجود شرایط سخت مذکور با افتخار بتوانیم آوازه کیفیت محصولات ایرانی را به گوش جهانیان برسانیم و اهداف صادراتی را یکی پس از دیگری فتح نماییم.
در سال پیش رو که آغازش با ماه رمضان، ماه برکت و رحمت مقارن گشته را به فال نیک میگیریم و همچنان با تکیه بر توان و تجربه گذشته و تلاش مضاعف در مسیر رشد و تعالی هر چه بیشتر شرکت ایران یاسا تایر و رابر در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) استوارتر از گذشته به جلو گام بر میداریم.

در سال 1401 و آغاز قرن جدیدکه به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نام گرفته با امید به کوشش بی دریغ همکارانم در عرصه تولید و همچنین حمایت مسئولان بر آنیم تا با افزایش کیفیت محصولات تولیدی و همچنین گسترش سبد محصولات، رضایت هر چه بیشتر هم میهنان را جلب و اهداف صادراتی جدیدی را فتح نماییم تا پرچم ایران یاسا را بر فراز قله صنعت تایر کشور بیش از پیش به اهتزاز در آوریم.

در پایان برای اینجانب مایه مسرت و خرسندیست که در این هنگامه ی شیرین صمیمانه ترین تبریکات خود را به مردم شریف ایران به خصوص کارکنان شرکت ایران یاسا و خانواده های ایشان ابراز نموده و روزهای پیش رو در سال جدید را توام با سلامتی و احوال نیکو آرزو نمایم.

احوالتان نیکو و نوروزتان خجسته باد.

ارسلان امتعلی
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت ایران یاسا تایر و رابر