اخبار داخلی ایران یاسا

بازدید وزیر کار از شرکت ایران یاسا

بازدید وزیر کار از ایران یاسا

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت «ایران یاسا تایر و رابر» به عنوان اولین تولید‌کننده تایرموتورسیکلت در کشور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ایران یاسا، سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت ایران یاسا از بخش‌های مختلف کارخانه بازدید و روند فعالیت و امکانات شرکت را مورد بررسی قرار دادند.

وزیر کار در این بازدید و در نشست با مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیر عامل هلدینگ صبا انرژی، مدیر عامل، مدیران واعضای هیأت مدیره شرکت ایران یاسا، اظهار داشت: اشتغال مهم‌ترین بستر برای شکست تحریم‌ها است و اشتغال‌آفرینی مهم‌ترین مطالبه به حق جوان ایرانی است و با تولید می توانیم در جهت پیشرفت کشور گام برداریم.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌مندی از فناوری‌های‌‌ نو و توسعه خطوط تولید گفت:‌ غفلت از ظرفیت‌ها و منابع داخلی و کم‌کاری در توسعه اقتصادی نابخشودنی است و بزرگترین عنصر مبارزه و نقش بر آب کردن نقشه های دشمن رشد تولید است، و دشمن با تحریم کردن نقاط قوت ما سعی در تضعیف کشور دارد.

مرتضوی گفت: اراده لازم برای توسعه کشور در بدنه دولت‌مردمی وجود دارد و تلاش می‌کنیم با رفع موانع به تولید اشتغال‌آفرین و دانش‌بنیان کمک کنیم.

مرتضوی بیان کرد: با پتانسیل و ظرفیت بالای شرکت ایران یاسا در تولید محصولات متنوع لاستیکی و صادرات به کشورهای مختلف جهان ایران یاسا باید در پی افزایش خطوط تولید جدید و استخدام جوانان و نیروی کار جوان باشد و توسعه خطوط تولید مجموعه ایران یاسا برای اشتغال جوانان، مورد حمایت همه‌جانبه دولت می باشد.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت درآمد و تلاش برای تولید بیشتر در شرکت‌های متعلق به صندوق‌های بازنشستگی، افزود:‌ تخصص و مهارت جوانان نخبه ایرانی با حمایت و هدایتگری می‌تواند شاخص‌های توسعه کشور را ارتقاء دهد.

گفتنی است ایران یاسا تولید کننده انواع تایر و تیوب موتور سیکلت، دوچرخه، اسکوتری، کشاورزی و شیلنگ های آب و گاز استاندارد با بیش از نیم قرن سابقه، در حال حاضر برای بیش از 1240 نفر اشتغال‌زایی مستقیم دارد.

 

تصاویر این بازدید را در ادامه مشاهده نمایید :

 

بازدید وزیر کار از ایران یاسا

 

مشاهده لیست لاستیک های موتورسیکلت ایران یاسا