امروز: پنجشنبه 6 تیر 1398 ساعت
  • تنها تولید کننده تایر آفرود
  • سال 98 رونق تولید

درخشش غرفه ایران یاسا در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس

درخشش غرفه ایران یاسا در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس

درخشش غرفه ایران یاسا در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس 

 

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس از روز 26 دی ماه 1396 بمدت 4 روز و با حضور بیش از 75 شرکت داخلی و بیش از 20 شرکت خارجی در محل نمایشگاه های مصلی جنوبی تهران،  برگزار گردید. 
به گزارش روابط عمومی شرکت ایران یاسا، در این نمایشگاه که انواع موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته عرضه شده بود، شرکت ایران یاسا با حضور فعال محصولات مختلف و متنوع خود را شامل انواع تایرو تیوب موتورسیکلت ، دوچرخه اي، اسكوتري و ماشین آلات سبک کشاورزی، درغرفه ای به مساحت 166 متر مربع در معرض دید علاقه مندان قرار داده و بعنوان یکی از غرفه های برتر نمایشگاه شناخته شد.
بر پایه همین گزارش در طول نمایشگاه علاوه بر بازدیدکنندگان از اقشار مختلف مردم، تجار فعال در زمینه تایر موتورسیکلت و دوچرخه، ورزشکاران رشته موتور کراس و موتور ریس، رئیس اصناف فروشندگان موتورسیکلت و دوچرخه و لوازم یدکی، مدیران سندیکای تولید کنندگان مجموعه و قطعات موتورسیکلت و دوچرخه ایران، از محصولات این شرکت بازدید کردند.
همچنین در طول نمایشگاه معاونت آماد و پشتیبانی ناجا و نمایندگان هلدینگ آتیه صبا، ضمن بازدید از بخش های مختلف این غرفه از تلاش های ارزشمند شرکت ایران یاسا در تامین نیاز کشور، تقدیر و با مسئولان شرکت تبادل نظر کردند.
خاطر نشان می سازد در بازدید رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان تهران و هیات همراه از غرفه ایران یاسا،  لوح تقدیر و کاپ قهرمانی تیم موتورکراس تهران را به پاس حمایت های شرکت ایران یاسا از ورزشکاران موتورکراس استان تهران، به آقای مهندس جعفرعلی نوروزی مدیرعامل شرکت ایران یاسا، تقدیم کردند.

تاریخ درج:1 بهمن 1396