امروز: پنجشنبه 6 تیر 1398 ساعت
  • تنها تولید کننده تایر آفرود
  • سال 98 رونق تولید

برگزاری دومین دوره مسابقات موتور کراس با اسپانسری شرکت ایران یاسا

برگزاری دومین دوره مسابقات موتور کراس با اسپانسری شرکت ایران یاسا

برگزاری دومین دوره مسابقات موتور کراس با اسپانسری شرکت ایران یاسا

 

دومین دوره مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور با اسپانسری شرکت ایران یاسا تایر و رابر، روز جمعه 24 آذرماه 96 در پیست آبشار شهر بافق، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ایران یاسا، در این مسابقات که به یاد شهید علی اکبر قنبری زاده از شهدای گرانقدر مدافع حرم برگزار گردید، بالغ بر100 موتور سوار از 20 استان در پنج کلاس به رقابت پرداختند و تیم تهران بعنوان قهرمان این دور از مسابقات برگزیده شد و تیم های کرمان و توابع تهران دوم و سوم شدند.
بر پایه همین گزارش، از میان شرکت کنندگان در کلاس 65 سی سی، علیرضا حسین احدی از هرمزگان، محمد سینا داشگر از خراسان جنوبی و امیر بیدی از تهران به ترتیب رتبه اول تا سوم را بدست آوردند و در کلاس 150 سی سی نیز محمد حسین دانش پژو و پیمان علیزاده از تهران و پوریا ثابتی فر از کرمان و درکلاس250 سی سی پیشکسوتان، حمید مهین خاکی از توابع تهران، فرهاد عبدالله زاده از تهران و جواد بیدی ازتوابع تهران، اول تا سوم شدند.
همچنین در کلاس450 سی سی پیشکسوتان، محمود جدیدی و مجید نصیرلو از تهران، فریدون نورمحمدان از کرمان و در کلاس 250 جوانان، علی برزو زاده از خراسان جنوبی، رضا نادری از تهران و افشین سیروس از همدان مکان های اول تا سوم را کسب کردند و درکلاس450 سی سی جوانان نیز، امیر رضا ثابتی فر از تهران، مهران عسکری از قزوین و مرآت نراقی از تهران، به ترتیب اول تا سوم شدند.
خاطر نشان می سازد، شهرستان بافق با جمعیتی بالغ بر50 هزار نفر در120 کیلومتری جنوب شرق شهر یزد قرار گرفته و تیم بافق در این دور از رقابت ها، به عنوان تیم نمونه اخلاق برگزیده شد.

تاریخ درج:25 آذر 1396