امروز: پنجشنبه 6 تیر 1398 ساعت
  • تنها تولید کننده تایر آفرود
  • سال 98 رونق تولید

بازدید اعضاء هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری از شرکت ایران یاسا

بازدید اعضاء هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری از شرکت ایران یاسا

بازدید اعضاء هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری از شرکت ایران یاسا


اعضاء هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری در روز دوشنبه 17 مهرماه سال 1396 با حضور در محل شرکت ایران یاسا، روند فعالیت های شرکت را مورد بررسی قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی ایران یاسا، آقایان نعمت الله ایزدی، کمال الدین پیر موذن، علی زین العابدین، محمد مهدی انتشاری، اعضاء هیات مدیره صندوق بازنشستگی با همراهی مهندس جعفر علی نوروزی مدیرعامل ایران یاسا و جمعی از معاونین و مدیران شرکت از بخش های مختلف کارخانه، بازدید بعمل آوردند.
بر پایه همین گزارش در جلسه مشترک اعضاء هیات مدیره صندوق با مدیرعامل و معاونین ایران یاسا، مهندس نوروزی، با تاکید بر اینکه برند ایران یاسا در حوزه تایر وسایل نقلیه دوچرخ از محبوبیت زیادی در ایران و همچنین خاورمیانه برخوردار است، گفت: این ویژگی موجب گردیده تا محصولات ایران یاسا بیش از 70 درصد بازار را تحت تاثیر قرار داده و نقش بسزایی در تامین این نوع از محصول ایفا نماید.
مدیرعامل ایران یاسا با اشاره به ضرورت تغییرات تکنولوژی، نوسازی و بازسازی ماشین‏ آلات خطوط تولید اظهار داشت: چشم‏ انداز آتی در صنعت لاستیک و نیز ضرورت حضور پرقدرت شرکت ایران یاسا در این صنعت و حفظ جایگاه در بازار، ایجاب می‌کند تا با عملیاتی کردن طرح‏های مربوط به تایرهای نسل دوم (تایرتیوبلس موتور سیکلت)، روند متناسب سازی فعالیت شرکت با شرایط حاکم بر این صنعت پی‌گرفته شود.
مدیرعامل شرکت ایران یاسا به روز نبودن تکنولوژی، فرسوده بودن ماشین‏ آلات خط تولید ،عدم امکان تولید با ظرفیت بهینه، کمبود نقدینگی و وجود موانع در کسب تسهیلات بانکی ارزان قیمت را مهمترین مشکلات فراروی شرکت دانست و اظهار امیدواری کرد تا با حمایت های صندوق حتی الامکان این مسائل و مشکلات کاهش یابد.
اعضاء هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تقدیر از تلاش و پشتکار مجموعه مدیران و کارکنان ایران یاسا در پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت، هرگونه مساعدت صندوق برای رفع مسائل و مشکلات شرکت بویژه تامین تسهیلات مورد نیاز برای نوسازی و تجهیز ماشین آلات را مورد تاکید قرار دادند.

تاریخ درج:17 مهر 1396