امروز: جمعه 9 خرداد 1399 ساعت
 • شعار سال
 • تنها تولید کننده تایر آفرود
 • اولین تولید کننده تایرهای تیوبلس در ایران

دانستنی ها

عنوان: از تاریخ: تا تاریخ:
 • اطلاعات و اخطارهای مهم تایر و تیوب
  اطلاعات و اخطارهای مهم تایر و تیوب

  بااینکه اغلب موتورسواران با موتورسیکلت خود کار می‌کنند، اما به‌ندرت به یاد می‌آورند تا فشار تایر خود را کنترل کنند. صحیح بودن فشار تایر، برای سواری ایمن بسیار ضروری است. پربادی (فشار باد بیش‌ازاندازه) تایر آسایش سواری شما را تحت شعاع قرار خواهد داد و تماس تایر با جاده را کم خواهد کرد. کم بادی (فشار باد بسیار کم) تایر نیز باعث کاهش کیفیت سواری و «انحراف» موتورسیکلت/ دوچرخه خواهد شد.

  1395/10/04
 • راهنمای نحوه انتخاب و بکارگیری تایر و تیوب
  راهنمای نحوه انتخاب و بکارگیری تایر و تیوب

  هنگام انتخاب «تایر نو» ایران یاسا، باید مطمئن شوید که تایر انتخابی، الزامات موتورسیکلت/ دوچرخه شما را برآورده کند و مناسب نوع جاده‌ای باشد که قصد سواری در آن را دارید.

  1395/10/03
 • راهنمای نصب و نگهداری تایر و تیوب
  راهنمای نصب و نگهداری تایر و تیوب

  جدا کردن و تعویض تایر بر روی رینگ (رینگ کردن تایر) شرکت ایران یاسا برای امنیت شما، اکیداً بر عدم رینگ کردن تایرهای موتورسیکلت توسط شخص خودتان تأکید می‌کند. جدا کردن و تعویض تایر بر روی رینگ‌ می‌تواند خطرناک باشد. اقدام به رینگ کردن تایر با ابزار، روش نادرست یا نامناسب و تجربه ناکافی می‌تواند منجر به ترکیدن تایر و بروز جراحات جدی و یا مرگ شود؛ بنابراین، ریسک‌های مذکور را جدی گرفته و رینگ کردن تایرها را به عهده فروشنده تایر و یا نصاب متخصص بگذارید.

  1395/10/02
 • راهنمای نحوه دریافت بار و انبارش تایر و تیوب
  راهنمای نحوه دریافت بار و انبارش تایر و تیوب

  چیدن تایر‌ها به‌صورت عمودی و در ردیف‌هایی با ارتفاع یک تایر، بر روی قفسه‌هایی با ارتفاع حداقل 10 سانتی‌متر بالاتر از سطح زمین، طوری که دیواره‌های تایر در موقعیت عمودی قرار گیرند تا سطح مقطع آج دچار تغییر شکل نشود.

  1395/10/01
 • تاريخچه و ساختار تايرهاي موتورسيكلت
  تاريخچه و ساختار تايرهاي موتورسيكلت

  هریک از اجزای مختلف تایر شامل درصدهای مختلفی از کائوچوی طبیعی و مصنوعی هستند که میزان هریک به خصوصیات فیزیکی موردنیاز بستگی دارند. به‌عنوان‌مثال، کائوچوی طبیعی دارای مقاومت حرارتی بالا و چسبندگی عالی است و از این نظر در اجزاء درونی‌تر تایر مثل لایه‌ها کاربرد بیشتری دارد.

  1395/07/17